O FIRMĚ MEDI-NOVA SUPPLEMENTS s.r.o.

MEDI-NOVA SUPPLEMENTS s.r.o. je česká společnost, ve které její pracovníci zúročili své mnohaleté zkušenosti. Zaměřujeme se na prodej vysoce kvalitních doplňku stravy. Důkladná laboratorní kontrola vstupních surovin a laboratorní kontrola hotových výrobků před expedicí jsou zárukou té nejvyšší kvality pro spotřebitele. Samozřejmostí je nekompromisní dodržování standardů HACCP ve všech výrobních procesech.

Všechny naše výrobky jsou řádně notifikovány na Ministerstvu zdravotnictví ČR a plně odpovídají legislativním standardům EU.

Složení našich produktů konzultujeme s lékařskými špičkami v oboru. Nesnažíme se prosadit agresivním marketingem, ale kvalitním složením a cenou výrobku.

Nova v názvu firmy nás zavazuje být nejjasnější hvězdou na trhu potravních doplňků, což je také duchem naší firmy. Chceme neustále přinášet něco nového pro lidi, kteří chtějí žít kvalitní život. Doufáme, že tak jako na nebi se rozzáří nové hvězdy, tak díky našim výrobkům se rozzáří Váš úsměv a to proto, že budete plnohodnotně prožívat veškeré radosti života.

Naše produkty lze zakoupit výhradně u vybraných lékařů,
nebo nás můžete kontaktovat na info@medi-nova.cz